Het IJsselmeer, het grootste zoetwatergebied van Europa. Nederlands grootste verblijfplaats van vogels, internationaal als Wetland erkend en tevens Vogelrichtlijngebied, cultuurhistorisch erfgoed, een schitterend natuurgebied en... de enige nog open plek met vergezicht !
© MK-DATA 2011-2019
IJSSELMEERVERENIGING
Home De Vereniging Nieuws Algemeen Contact Het IJsselmeergebied Zoeken

1972 - 2019 - al 47 jaar !

29-05-2012 - Veel dank !
Tijdens de ledenvergadering van 7 april j.l. werd ik verrast door de komst van onze Burgemeester van de gemeente waar ik woon, die mij een Koninklijke Onderscheiding opspelde. Ik wist niet wat mij overkwam. Het gebeurde op een plaats, namelijk in het Zuiderzeemuseum in Enkhuizen waar wij onze jubileumbijeenkomst hielden. Daar verwacht ik natuurlijk niet de Burgemeester uit mijn woonplaats De Rijp. Ik wil iedereen bedanken die een aandeel heeft geleverd in de voor mij, mijn vrouw Ali en mijn kinderen Peter en Mieke, bijzondere bijeenkomst. Het was een onvergetelijk moment en dat voor een volle zaal. Aan allen veel dank. Jan Baron