Het IJsselmeer, het grootste zoetwatergebied van Europa. Nederlands grootste verblijfplaats van vogels, internationaal als Wetland erkend en tevens Vogelrichtlijngebied, cultuurhistorisch erfgoed, een schitterend natuurgebied en... de enige nog open plek met vergezicht !
© MK-DATA 2011-2019
IJSSELMEERVERENIGING
Home De Vereniging Nieuws Algemeen Contact Het IJsselmeergebied Zoeken

1972 - 2019 - al 47 jaar !

11-03-2014 - Vacature voor een ambitieuze en creatieve projectleider
Ambitieuze en creatieve projectleider De Friese Milieu Federatie is op zoek naar een  ambitieuze en creatieve projectleider (v/m) voor 32 uur per week. Vanwege het vertrek van de huidige medewerker zoeken we een projectleider die een impuls gaat geven aan projecten die Fryslân de mooiste provincie van Nederland maken en houden. Geïnteresseerden kunnen zich melden tot en met17 maart bij de Friese Milieu Federatie. De Friese Milieu Federatie (FMF) werkt met hart en ziel aan een duurzaam Fryslân waarin een vitale natuur, een gezond milieu en een robuust landschap centraal staan. Samen met onze 38 aangesloten organisaties slaan we bruggen tussen overheden, bedrijven, maatschappelijke organisaties en burgers. Door middel van campagnes en projecten als ‘Big Jump‘, ‘Lichthinderaanpak Melkveestallen’, ‘Ontwikkelen Veenweidevisie‘ dragen we bij aan het mooi en schoon houden van Fryslân. Deze projecten maken onderdeel uit van het programma ‘Fryslân de moaiste’. Belangrijke ontwikkelingen waar wij mee te maken krijgen zijn het nieuwe Europese landbouwbeleid (GLB), Deltaprogramma Water en de implementatie Omgevingswet. De projectleider zal het voortouw nemen in de positionering van de Friese Milieu Federatie op dit werkterrein. Wat ga je doen? De projectleider is één van de boegbeelden van de FMF. Hij/zij vertegenwoordigt en coördineert de inbreng van natuur en milieu in gebiedsprocessen De projectleider geeft richting en sturing aan het programma ‘Fryslân de moaiste’ De projectleider geeft leiding aan grotere projecten en de bijbehorende projectteams en stemt af met bestuur en aangesloten organisaties van de FMF De projectleider acquireert en ontwikkelt (vernieuwende) projecten en projectvoorstellen op het gebied van gebiedsprocessen, water en ruimtelijke ordening   Wat breng je mee? Je hebt een sterke externe oriëntatie. Je bent een goede netwerker, bent communicatief sterk en bent sterk in onderhandelingsprocessen en hebt gevoel voor externe profilering. Je vindt het prettig om voor grote groepen mensen je verhaal te vertellen Je hebt een vernieuwende visie op het werkterrein, je bent in staat nieuwe ontwikkelingen te herkennen en deze te vertalen naar nieuwe concepten en een concrete (projectmatige)aanpak Je bent in staat op een inspirerende wijze projectmedewerkers aan te sturen Acquisitie, projectontwikkeling en projectmatig werken zijn voor jou een vanzelfsprekendheid Je bent bekend met gebruik van nieuwe communicatieconcepten en het gebruik van social media. Twitteren en gebruik van facebook is voor jou logisch Je hebt minimaal een op de functie gerichte HBO-opleiding en minimaal 10 jaar relevante werkervaring Beheersing van de Friese taal en bekendheid met het Friese netwerk is een pre Wat bieden wij? Een baan voor 32 uur per week voor onbepaalde tijd. Een functie met veel verantwoordelijkheid, uitdaging en ontwikkelingsmogelijkheden. Een team van enthousiaste medewerkers. Arbeidsvoorwaarden zijn volgens de Cao Welzijn en Maatschappelijke Dienstverlening. Praktische informatie Meer informatie over de organisatie en de projecten is te vinden op deze website en via  www.twitter.com/FrieseMilieuFed. Hans van der Werf (directeur) kan de functie verder toelichten. Hij is bereikbaar op telefoonnummer 058 – 2890303.   Je sollicitatiebrief en CV kun je tot en met 17 maart sturen naar: Friese Milieu Federatie T.a.v. Monique Kloppenburg-Antoine Agora 6 8934 CJ  Leeuwarden m.kloppenburg@friesemilieufederatie.nl
friese milieu federatie
Hierbij wil ik u de vacature voor een ambitieuze en creatieve projectleider (v/m) voor 32 uur per week bij de Friese Milieu Federatie onder de aandacht brengen. anwege het vertrek van de huidige medewerker zoeken we een projectleider die een impuls gaat geven aan projecten die Fryslân de mooiste provincie van Nederland maken en houden.  
Geïnteresseerden kunnen zich melden tot en met 17 maart bij de Friese Milieu Federatie. Voor meer informatie verwijs ik u naar onderstaande tekst en naar onze website www.friesemilieufederatie.nl Met vriendelijke groet, Friese milieu federatie Monique Kloppenburg-Antoine