Het IJsselmeer, het grootste zoetwatergebied van Europa. Nederlands grootste verblijfplaats van vogels, internationaal als Wetland erkend en tevens Vogelrichtlijngebied, cultuurhistorisch erfgoed, een schitterend natuurgebied en... de enige nog open plek met vergezicht !
© MK-DATA 2011-2019
IJSSELMEERVERENIGING
Home De Vereniging Nieuws Algemeen Contact Het IJsselmeergebied Zoeken

1972 - 2019 - al 47 jaar !

07-09-2011 - Uitnodiging voor de buitengewone Algemene Ledenvergadering op 15 oktober a.s.
Geachte leden/ IJsselmeervrienden, Op 15 oktober a.s. houden we een buitengewone Algemene Ledenvergadering en het bestuur zou het erg op prijs stellen als u daaraan wilt deelnemen. We proberen dan de koers vast te stellen van onze vereniging: dichter tegen de Stichting VBIJ aan of uit deze stichting treden en zelfstandig als actievereniging doorgaan. 
Tijdens de ledenvergadering van 12 maart 2011 is afgesproken deze extra ledenvergadering te houden om duidelijkheid te verkrijgen over de positie van de IJsselmeervereniging in relatie tot de Stichting VBIJ. Het bestuur heeft hierover een discussiestuk gemaakt, waarin deze modellen van samenwerking zijn beschreven en voorzien van plussen en minnen. Dit stuk wordt met deze uitnodiging aan u toegezonden. In de vergadering zullen we hierover discussiëren en proberen een keuze te maken. De vergadering biedt tevens gelegenheid om kennis te maken met Jos Teeuwisse, de beoogde opvolger van de op deze dag terugtredende voorzitter George Keet. Vriendelijke groet, Frans Hijmans, secretaris
Info@ijsselmeervereniging.nl www.ijsselmeervereniging.nl Correspondentieadres: Oude Zijds Burgwal 19a , 1141 AB Monnickendam Algemene Ledenvergadering zaterdag 15 oktober 14.00 - 16.00 uur in het Mirror Paviljoen Hemmeland Waterlandse Zeedijk 1, 1141 LC Monnickendam Per auto: volg borden Hemmeland, daarna Mirror Paviljoen (gratis parkeren) Per bus v.a. A’dam: lijn 111 en 115. Eindpunt busstation Monnickendam; nog 4 min. lopen. (ALV 15 oktober 2011 - Agenda, doc 229 kb) (ALV 15 oktober 2011 - Koers houden, doc 328 kb)