Het IJsselmeer, het grootste zoetwatergebied van Europa. Nederlands grootste verblijfplaats van vogels, internationaal als Wetland erkend en tevens Vogelrichtlijngebied, cultuurhistorisch erfgoed, een schitterend natuurgebied en... de enige nog open plek met vergezicht !
© MK-DATA 2011-2019
IJSSELMEERVERENIGING
Home De Vereniging Nieuws Algemeen Contact Het IJsselmeergebied Zoeken

1972 - 2019 - al 47 jaar !

20-06-2011 - Nieuwe IJsselmeerberichten - zomer 2011
Niet-leden kunnen deze bestellen door € 3,- (inclusief verzendkosten) over te maken op onze bankrekening (zie hoofdpagina onder Actuele informatie) onder vermelding van naam, adres, postcode en woonplaats. (IJsselmeerberichten Zomer 2011, pdf 1501 kb)
Het nieuwe zomernummer van IJsselmeerberichten is in aantocht. Inhoud o.a.:     Een interview met Aart  Staartjes   Interview met de laatste Volendamse visser Patrick Schilder   Een bijdrage van bekend zeilschrijver Ben Hoekendijk   Nieuws over de toekomst van de Afsluitdijk   Het Zuiderzee Museum en nog veel meer interessante zaken.