Het IJsselmeer, het grootste zoetwatergebied van Europa. Nederlands grootste verblijfplaats van vogels, internationaal als Wetland erkend en tevens Vogelrichtlijngebied, cultuurhistorisch erfgoed, een schitterend natuurgebied en... de enige nog open plek met vergezicht !
© MK-DATA 2011-2019
IJSSELMEERVERENIGING
Home De Vereniging Nieuws Algemeen Contact Het IJsselmeergebied Zoeken

1972 - 2019 - al 47 jaar !

Strontrace 2015 - keerpunt Warmond
Warmond, 20 oktober 2015 Net als voorgaande jaren was het keerpunt van de jaarlijkse Strontrace in Warmond aan het park Groot Leerust waar we even te gast zijn geweest. Het is daar altijd knus en gezellig en deze keer was er een lekker zonnetje met weinig wind. Dat laatste was natuurlijk voor de Skûtjes minder prettig, maar de goede sfeer was er daar niet minder om. We hebben daar weer de nodige foto’s gemaakt en willen u deze niet onthouden.
Groninger klipper wint Strontrace