Het IJsselmeer, het grootste zoetwatergebied van Europa. Nederlands grootste verblijfplaats van vogels, internationaal als Wetland erkend en tevens Vogelrichtlijngebied, cultuurhistorisch erfgoed, een schitterend natuurgebied en... de enige nog open plek met vergezicht !
© MK-DATA 2011-2019
IJSSELMEERVERENIGING
Home De Vereniging Nieuws Algemeen Contact Het IJsselmeergebied Zoeken

1972 - 2019 - al 47 jaar !

06-02-2015 -  IJsselmeer Berichten - Februari 2015
Binnenkort verschijnt "IJsselmeer Berichten - Februari 2015", het ledenblad van de IJsselmeervereniging met verschillende interessante artikelen en diversiteit aan onderwerpen. Inhoud: Voorwoord door de voorzitter Overzicht actuele ontwikkelingen In Estland hebben ze ook een IJsselmeer Ledenraadpleging over estuariumgedachte Professor Palmboom wil: “Het begrip openheid meer handen en voeten geven” Gerda Lenselink: “Zet sluizen in de Houtribdijk af en toe open” Zuiderzeepad Markermeer speeltuin Waterschapsverkiezingen Column Marten Bierman De IJsselmeervereniging Zuyderzeedijk
Niet-leden kunnen dit nummer bestellen via de rubriek clubartikelen
De leden ontvangen dit magazine medio  februari automatisch in de brievenbus.
IJsselmeer Berichten - Februari 2015