Het IJsselmeer, het grootste zoetwatergebied van Europa. Nederlands grootste verblijfplaats van vogels, internationaal als Wetland erkend en tevens Vogelrichtlijngebied, cultuurhistorisch erfgoed, een schitterend natuurgebied en... de enige nog open plek met vergezicht !
© MK-DATA 2011-2019
IJSSELMEERVERENIGING
Home De Vereniging Nieuws Algemeen Contact Het IJsselmeergebied Zoeken

1972 - 2019 - al 47 jaar !

27-11-2014 - Theateroptreden Weespertrekvaartmannen
”De Langste Nacht van Slauerhoff”: Theateroptreden Weespertrekvaartmannen De Weespertrektrekvaartmannen zingen met hart en ziel liederen over weemoed,verlangen,water, zee en over Amsterdam. Al enkele jaren staan er ook liederen in het repertoire met teksten van en over de scheepsarts, dichter J.J. Slauerhoff. Het aantal liederen, inclusief voorgedragen teksten (solo) is inmiddels uitgegroeid tot een volwaardig theaterprogramma van ongeveer 90 minuten. ”De Langste Nacht van Slauerhoff”. Datum: vrijdag 19 december 2014 Aanvang optreden: 21.00 uur Locatie: voormalig directiekantoor K.H.L. (nu eetcafé en klein theater) Oostelijke Handelskade 44 1019 BN Amsterdam Muzikale leiding: dirigent Vincent de Lange Verteller: John de Jong Regie: Frank Winnubst Toegang: gratis Voor meer informatie ga naar  www.weespertrekvaartmannen.nl 
Op vrijdag 19 december a.s. is er een bijzonder optreden van de Weespertrekvaartmannen waartoe de leden van de IJsselmeervereniging gratis toegang hebben.In het koor zingen aan aantal bekende leden van de vereniging mee. J.J. Slauerhoff