Het IJsselmeer, het grootste zoetwatergebied van Europa. Nederlands grootste verblijfplaats van vogels, internationaal als Wetland erkend en tevens Vogelrichtlijngebied, cultuurhistorisch erfgoed, een schitterend natuurgebied en... de enige nog open plek met vergezicht !
© MK-DATA 2011-2019
IJSSELMEERVERENIGING
Home De Vereniging Nieuws Algemeen Contact Het IJsselmeergebied Zoeken

1972 - 2019 - al 47 jaar !

31-05-2012 - Jaap Stengs en de haven van Wijdenes
Het haventje van Wijdenes aan de Noord- Hollandse kust van het Markermeer (tussen Hoorn en Enkhuizen), heeft een lastige, ondiepe invaart. Toch is het voor wie niet te veel water onder de kiel heeft een leuk plekje om eens te bezoeken. Ons lid ter plaatse Jaap Stengs, houdt ons op de hoogte van bijzonderheden en de ontwikkelingen in de diepgang.
Onlangs peilde de bemanning van de reddingsboot de diepten in en om de haven van Wijdenes. Het resultaat bracht Jaap Stengs in kaart. Zie bijlage: situatie 18-05-2012 - doc 288kb Meer informatie: Jaap Stengs Zuiderdijk 41 1608 MV Wijdenes. email: jaap@stengs.eu website: www.stengs.eu