Het IJsselmeer, het grootste zoetwatergebied van Europa. Nederlands grootste verblijfplaats van vogels, internationaal als Wetland erkend en tevens Vogelrichtlijngebied, cultuurhistorisch erfgoed, een schitterend natuurgebied en... de enige nog open plek met vergezicht !
© MK-DATA 2011-2019
IJSSELMEERVERENIGING
Home De Vereniging Nieuws Algemeen Contact Het IJsselmeergebied Zoeken

1972 - 2019 - al 47 jaar !

24-05-2012 - Beleefgids IJsselmeer - Waddenzee
De “Beleefgids IJsselmeer – Waddenzee” is een applicatie voor de iPhone en Android smartphone en hiermee weet u wat er te doen is in de omgeving van het IJsselmeer en Waddenzee! U downloadt de app eenmalig en heeft u daarna alle informatie bij de hand. Van bezienswaardigheden, winkels en horecagelegenheden krijgt u een adres, een afbeelding en een korte beschrijving. Een navigatietool wijst u de weg. Voor meer informatie en downloaden van de app ga naar: www.beleefgids.nl