Het IJsselmeer, het grootste zoetwatergebied van Europa. Nederlands grootste verblijfplaats van vogels, internationaal als Wetland erkend en tevens Vogelrichtlijngebied, cultuurhistorisch erfgoed, een schitterend natuurgebied en... de enige nog open plek met vergezicht !
© MK-DATA 2011-2019
IJSSELMEERVERENIGING
Home De Vereniging Nieuws Algemeen Contact Het IJsselmeergebied Zoeken

1972 - 2019 - al 47 jaar !

01-12-2011 - IJsselmeerberichten december 2011
In de komende weken zal de nieuwe IJsselmeerberichten worden gedrukt en verzonden. We hebben weer leuke en interessante items in petto, waaronder een spraakmakend interview met Midas Dekkers.
Naast dit unieke interview is er: Een vooruitblik op ons jubileum boek   Drie oud-voorzitters die 40 jaar terugblikken   Boekbesprekingen       Waarom bouwen in het IJmeer niet nodig is   Nieuws en actualiteit enz
Voorlopige omslag