Het IJsselmeer, het grootste zoetwatergebied van Europa. Nederlands grootste verblijfplaats van vogels, internationaal als Wetland erkend en tevens Vogelrichtlijngebied, cultuurhistorisch erfgoed, een schitterend natuurgebied en... de enige nog open plek met vergezicht !
© MK-DATA 2011-2019
IJSSELMEERVERENIGING
Home De Vereniging Nieuws Algemeen Contact Het IJsselmeergebied Zoeken

1972 - 2019 - al 47 jaar !

15-05-2011 - Nieuwsbrief Markermeer IJmeer april 2011
Onlangs verscheen de Nieuwsbrief Markermeer IJmeer van april 2011, met naast veel relevante informatie over de vele ontwikkelingen in en rond dit gebied, een interview met “onze” Flos Fleischer, directeur van stichting Verantwoord Beheer IJsselmeer.
Deze nieuwsbrief is een gezamenlijke uitgave van Rijkswaterstaat, de provincies Noord Holland en Flevoland en de Werkmaatschappij Markermeer-IJmeer Natuurlijk Ontwikkelen. (Lees verder, pdf 1165 kb)