Het IJsselmeer, het grootste zoetwatergebied van Europa. Nederlands grootste verblijfplaats van vogels, internationaal als Wetland erkend en tevens Vogelrichtlijngebied, cultuurhistorisch erfgoed, een schitterend natuurgebied en... de enige nog open plek met vergezicht !
© MK-DATA 2011-2019
IJSSELMEERVERENIGING
Home De Vereniging Nieuws Algemeen Contact Het IJsselmeergebied Zoeken

1972 - 2019 - al 47 jaar !

09-05-2011 - Postadres IJsselmeervereniging gewijzigd
Met het oog op een vlotte behandeling van facturen en brieven, wordt met ingang van 1 mei 2011 het postadres van de IJsselmeervereniging gewijzigd. Na jaren onder dak te zijn geweest bij het Landschap Noord Holland heeft de IJsselmeervereniging nu weer een eigen postadres. Met dank aan de mensen van Landschap Noord Holland! Het nieuwe adres wordt: Oude Zijds Burgwal 19a, 1141 AB Monnickendam.